Elektryczny Volkswagen I.D. R powraca do Goodwood

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczny Volkswagen I.D. R powraca do Goodwood
Festiwal prędkości w Goodwood – Goodwood Festival Of Speed, w tym roku odbędzie się w dniach 4-7 lipca. Rok temu elektryczny sportowy model Volkswagen I.D. R zaliczył wielki sukces wygrywając klasyfikacje najszybszego elektrycznego samochodu. Na pokonanie trasy – Goodwood Hillclimb, o całkowitej długości 1.86 km Volkswagen I.D. R z Romain Dumas za kierownicą potrzebował 43,86 sekund – najlepszy czas od 15 lat. W tym roku samochód ma powtórzyć sukces i ponownie wygrać. Volkswagen I.D. R przygotowany został specjalnie na ten jeden wyścig. Zmodyfikowany został napęd w tym wykorzystano akumulatory o mniejszej pojemności. Oprócz samej fizycznej modyfikacji auta, zmieniła się także strategia wykorzystania energii na bardziej agresywną. Wszystko to ma zapewnić obronę tytułu sportowemu elektrykowi.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-26 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczny-Volkswagen-I-D-R-powraca-do-Goodwood

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt