Jeszcze nie w sprzedaży, a już tuningowany

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze nie w sprzedaży, a już tuningowany
Koncepcyjny model Lexus LF-1 Limitless swoją premierę miał w 2018 roku. Według informacji japońskiego portalu Spyder7, wszystko wskazuje na to że premiera uliczna auta może nastąpić już w 2020. Lexus w poprzednim roku zastrzegł nazwę LQ, która mogłaby zostać zarezerwowana dla właśnie tego modelu. Pojawiły się także informacje, że auto mogło by pojawić się w wersji F z jednostką przekraczającą moc 650 KM. Finalnego wyglądu auta trudno się spodziewać, producenci niemal zawsze modyfikują wersję uliczną od tej koncepcyjnej, za wyjątkiem modelu Toyoty C-HR.


Fot. Lexus

Niezależnie jednak od finalnego wyglądu VIP Auto Salon zabrał się za tuning wizualny miedzianozłotego koncepcyjnego Lexusa. Samochód w wersji tuningowej pojawia się w czarnym kolorze nadwozia, do tego auto otrzymało body kit od TRD. Na oponach zawitały felgi Vossen M-X3 Forged. Całość prezentuje się zdecydowanie bardziej agresywnie. Amerykański tuner bardzo dobrze czuje się w modyfikacjach samochodów japońskiej marki. Specjalnie dla ubiegłorocznego konkursu w Pebble Beach Concours d’Elegance przygotował model Lexus UX 250h w nietypowym błękitnym kolorze nadwozia, obręczami kół Vossen VFS-1 oraz z czterema końcówkami wydechu oraz dodatkowym dolnym spoilerem.

Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-20 10:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-nie-w-sprzedazy-a-juz-tuningowany

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt