Nowy samochód Hyundai na abonament, druga odsłona

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy samochód Hyundai na abonament, druga odsłona
Koreański producent Hyundai przygotował drugą edycję promocyjnego programu zakupu nowych samochodów tej marki w formie abonamentu. Akcja ta realizowana jest we współpracy z firmą Leasingową MasterLease. W przeciwieństwie od innych programów finansowania zakupu nowych samochodów oferta przeznaczona jest dla osób prywatnych oraz małych przedsiębiorstw. Okres na jaki podpisuje się umowa wynosi 13 miesięcy z czego ostatni z nich jest bez opłaty. Umowa pomiędzy Hyundai, a klientem końcowym przypomina tą jaką podpisuje się przypadku zakupu nowego telefonu komórkowego. W nowej odsłonie programu dostępna będzie większa ilość samochodów. Klient będzie mógł wybierać pomiędzy: i20, ix20, i30, i30 Wagon, nowy Elantra, Tucson, i40 oraz i40 wagon.


Fot. Hyundai

Poprzednie edycja programu rozeszła się jak świeże bułeczki. Limit na zakup samochodów został osiągnięty zaledwie po 1.5 miesiąca. Oprócz nowego samochodu klient otrzymuje pełny pakiet korzyści związane z tym programem. Samochód objęty jest na okres abonamentu kompleksową obsługą serwisową w ASO, klientowi przysługuje komplet opon zimowych i letnich. Wybrany pojazd posiada w pełni opłacony pakiet ubezpieczenia OC+AC+NNW, w przypadku problemów przysługuje klientowi samochód zastępczy. Dodatkowo samochód objęty jest całodobowym Assistance. Koszt wynajęcia samochodu zaczynać będzie się od 799 zł do 1949 zł miesięcznie.

Fot. Hyundai

Wszystkie informacje na temat drugiej edycji programu można znaleźć na stronie Hyundai. Hyundai na abonament

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-19 17:50:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-samochod-Hyundai-na-abonament

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt