Trzy miliony samochodów z rodziny Fiat 500 sprzedanych

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzy miliony samochodów z rodziny Fiat 500 sprzedanych
Włoski producent Fiat może pochwalić się rekordową sprzedażą samochodów z rodziny Fiat 500. Auto cieszą się niemalejącą popularnością na starym kontynencie. Trzy milionowym sprzedanym egzemplarzem to ekskluzywna wersja Fiat 500C Star, kabriolet w kolorze nadwozia Stella White ozdobiony różowymi akcentami. Największym rynkiem zbytu dla tej rodziny modeli to rodzime Włochy stanowią one aż 38% całej sprzedaży. Pośród pozostałych 62% największą popularnością model cieszy się w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech jak też Hiszpanii. Fiat stale dba o to aby model był zawsze najbardziej aktualny i najświeższy. Oprócz tradycyjnych liftingów, co i rusz pojawiają się nowe wersję modelu. Najnowsze, które raz jeszcze mają zwiększyć sprzedaż to Star oraz Rockstar. Za duży sukces modelu odpowiada także model Fiat 500X, crossover który łączy praktyczność małego miejskiego modelu z lepszym komfortem podróżowania. Auto to przeszło w poprzednim roku gruntowne odnowienie. Sercem tych modeli to silnik z rodziny FireFly, które mają zapewnić nawet do 30% bardziej ekonomiczne zużycie paliwa. W rodzinie samochodów Fiat 500, znajduje się w 2017 roku odświeżony Fiat 500L, który zapewnia modelu więcej przestrzeni przy równocześnie większych parametrach zewnętrznych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-27 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trzy-miliony-samochodow-z-rodziny-Fiat-500-sprzedanych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt