Alpine przedstawia torową wersję modelu A110

Rozmiar tesktu A A A
-
Alpine przedstawia torową wersję modelu A110
Już za kilka tygodni do klientów dostarczone zostaną pierwsze egzemplarze ulicznej wersji modelu Alpine A110 Premiere Edition. Jednak jeszcze przed tym wydarzeniem francuska marka postanowiła zaprezentować samochód w odmianie Cup, a więc torowej. Alpine A110 Cup będzie ścigać się po Europejskich torach wyścigowych już w 2018 roku. Pod maską znajduje się silnik o mocy 270 KM, przy wadzę auta tylko 1050 kg przekłada się to na 3,9 kg na KM. Jest to o 18 KM więcej mocy niż posiada standardowa uliczna wersja auta. Do tego dochodzą jeszcze modyfikacje aerodynamiczne, oferujące jeszcze lepsze właściwości jezdne. Nowość francuskiego producenta Alpine A110 Cup kosztować będzie 100 000 Euro. Samochód ścigać będzie mógł się w nowo powstałej serii wyścigowej Alpine Europe Cup. Kierowcy którzy chcą w niej brać udział powinni się spieszyć miejsc jest tylko 20.


Fot. Alpine

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-05 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alpine-przedstawia-torowa-wersje-modelu-A110

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt