F1 na ulicy w nowym Mercedes AMG Project One

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 na ulicy w nowym Mercedes AMG Project One
Niemiecki producent premium Mercedes wraz z marką AMG zaprezentował jedyny w swoim rodzaju samochód pokazowy. Pojazd ten to pod kątem stylistyki oraz technologii nie można równać z żadnym dotychczas oferowanym autem tego producenta. Zaprezentowany podczas targów IAA we Frankfurcie samochód Mercedes AMG Project ONE stanowić ma podsumowanie 50 lecia marki AMG. Auto dysponuje parametrami znanymi z serii wyścigów F1.


Fot. Mercedes

Hybrydowa jednostka o pojemności 1.6l dysponuje mocą 1000 KM. Maksymalna prędkość pojazdu wynosi pokaźne 350 km/h. Silnik bez większych problemów osiąga nawet 11 000 obrotów na minutę i to nie na sportowym paliwie, a na zwykłym dostępnym na stacjach. Przełożenie mocy odbywa się na wszystkie cztery koła poprzez rozwiązanie 4Matic+. Wszystko to daje tej wyjątkowej konstrukcji przyspieszenie z 0 do 200 poniżej 6 sekund.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-12 21:01:05
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/F1-na-ulicy-w-nowym-Mercedes-AMG-Project-One

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt