Ford na targach World Mobile Congress 2018

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford na targach World Mobile Congress 2018
Ford ogłosił podczas World Mobile Congress 2018 w Barcelonie, że od kwietnia bieżącego roku w samochodach z systemem SYNC 3 dostępna będzie aplikacja społecznościowa Waze. Jest to już kolejny system nawigacyjnych, który aktywnie informuje kierowce na temat korków i innych utrudnień na wyznaczonej trasie. Dotychczasowe rozwiązania wyposażone w nawigację to Sygic, który wykorzystuje do komunikacji AppLink. Dodatkowo w usłudze AppLink dostępne będą dodatkowe trzy nowe aplikacje. Będą to BPme – pozwala na znalezienie najbliższej stacji paliw BP, Radioplayer – pozwala na słuchanie ulubionych stacji radiowych, audycji oraz podcastów oraz Cisco WebEx – pozwala na umawianie spotkanie wygodnie poprzez sterowanie głosem.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-11 23:55:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-na-targach-World-Mobile-Congress-2018

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt