Strona korzysta z plikĂłw cookies w celu realizacji usĹug i zgodnie z PolitykÄ PlikĂłw Cookies. MoĹźesz okreĹliÄ warunki przechowywania lub dostÄpu do plikĂłw cookies w Twojej przeglÄ darce.X
Ford ogłosił podczas targów Mobile World Congress 2018 w Barcelonie, że od kwietnia bieżącego roku w samochodach wyposażonych w system SYNC 3 dostępna będzie popularna aplikacja społecznościowa Waze. Jest to kolejne rozwiązanie nawigacyjne, które na bieżąco informuje kierowców o korkach, utrudnieniach drogowych oraz innych zdarzeniach występujących na trasie.
Dotychczas użytkownicy systemu mogli korzystać między innymi z nawigacji Sygic, która współpracuje z technologią AppLink. Ford poinformował również o rozszerzeniu oferty aplikacji dostępnych w ramach tej usługi.
Do systemu AppLink dołączą trzy nowe aplikacje:
BPme – umożliwia szybkie znalezienie najbliższej stacji paliw BP,
Radioplayer – pozwala słuchać ulubionych stacji radiowych, audycji oraz podcastów,
Cisco Webex – umożliwia organizowanie i dołączanie do spotkań za pomocą komend głosowych.
Nowe rozwiązania mają jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność systemu SYNC 3 oraz poprawić komfort codziennego użytkowania samochodu.