Hyundai i20 Sport - Randka z Brabusem

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai i20 Sport - Randka z Brabusem
i20 jest jednym z najlepiej sprzedających się Hyundaiów w Europie. Wprowadzony na rynek w 2008, już w tym samym roku przeszedł facelifting. Teraz nadszedł czas na nową wersje Sportową, która została stworzona wraz z niemiecką firmą Brabus, bardziej znaną z tworzenia tuningu dla Mercedesów.


Design

Zmiany wobec wersji sportowej zaszły zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Już wcześniej usportowiony wygląd samochodu, teraz dostał dodatkowego szlifu. Wiele standardowych elementów zostało wymienionych na błyszczące, jak na przykład przedni grill i słupek B. Obramowane na czarno brzegi reflektorów przechodzą smukło między czarnym lakierem a szkłem. Światła do jazdy dziennej LED umieszczone są nad przeciwmgielnymi i obydwa znajdują się za szklaną zaślepką. Ponadto znajdziemy w tym modelu 17”, czarne felgi aluminiowe, wyposażone w opony Yokohama, dające idealne warunki jazdy w sportowych samochodach. Dwie chromowane rury wydechowe dodatkowo nadają małemu samochodowi sportowego oblicza.

Wnętrze

Wnętrze sportowego modelu w niczym nie przypomina jego cywilnej wersji. Już same materiały wykorzystane w i20 Sport są z innej klasy samochodów. Ładna, pomarańczowa skóra, nadaje całemu samochodowi sportowego wyglądu. Znajdziemy ją prawie na każdym elemencie, od drzwi, po kierownicę. 7” dotykowy ekran dodaje kierowcy komfortu podczas jazdy.

Silnik

Dane jednostki napędowej nie są jeszcze podane, jednak znając firmę Brabus, raczej nie mamy co oczekiwać małego, oszczędnego, proekologicznego, nudnego silnika.

Podsumowanie

Samochód trafi do sprzedaży w limitowanej serii na początku 2011 roku. Od razu po publicznej prezentacji silnika i napędu, które będą montowane w tym samochodzie. Sportowa wersja i20 będzie dostępna zarówno w 3 jak i 5 - drzwiowej wersji. Jest to kolejny krok marki Hyundai w nowe czasy. Współpraca z tak renomowaną firmą, jak Brabus, może być tylko znakiem tego, że prestiż samego Hyundaia idzie w błyskawicznym tempie do góry.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


- 2010-11-13 20:33:35
Musieli go nieźle obniżyć. Te normalne, które widuję na mieście, są zwykłymi miniaturowymi furgonetkami, a tu proszę. + Bardzo ciekawe, dlaczego sławny Brabus wybrał akurat koreańską markę, słynącą z produkcji aut dla oszczędnych. Jest wiele modeli bardziej wdzięcznych dla tuningu.

Paweł Robert Kostecki - 2010-11-12 19:54:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Hyundai_i20_Sport___Randka_z_Brabusem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt