Hyundai i20 oraz i20 Active w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai i20 oraz i20 Active w nowej odsłonie
Oferta koreańskiego producenta wzmocniona zostanie niebawem przez nowego miejskiego Hyundai i20 oraz Hyundai i20 Active. Przedstawiciel segmentu B może pochwalić wieloma nowościami, które bezpośrednio wpłyną na komfort podróżowaniem tym samochodem. Wizualnie auto dopasowane zostało do aktualnych trendów, w tym Hyundai i20 otrzymało kaskadowy grill. Zmodernizowane zostały także tylny zderzak jak też układ świateł. Pięciodrzwiowa wersja samochodu otrzymała ponadto nowe wzory 15 i 16 calowych felg. Do oferty 10 opcji lakierów doszła jeszcze możliwość polakierowania dachu w kolorze czarnym.


Fot. Hyundai

Pod maską nowego Hyundai i20 dostępne będą w sumie trzy silniki. Wszystkie dysponować będą rozwiązaniem obniżające spalanie w mieście Start & Stop. Do tego w ofercie samochodu zawita po raz pierwszy siedmiobiegową, dwusprzęgłowa automatyczna przekładania 7DCT. Ofertę jednostek otwiera silnik benzynowy o pojemności 1.2l i mocy 75KM. Jednostka ta występować będzie jeszcze w wersji mocy 84 KM. Kolejną pozycją silników to 1.4l jednostka benzynowa o mocy 100 KM.

Fot. Hyundai

Ofertę jednostek turbodoładowanych składać będzie się z 1.0 T-GDI o mocy 100 KM, która współpracować będzie z 5 biegową manualną przekładnią. Mocniejsza wersja tego silnika dysponować będzie mocą 120 KM i występować będzie standardowo z 6 biegową manualną przekładnią. Te dwie wersje jednostek dostępne będą także z automatyczną przekładnią 7DCT. Hyundai dzięki takiej kompozycji jednostek pozostaje jedną z nielicznych producentów, którzy w ofercie pozostawili silniki bez turbodoładowania.

Fot. Hyundai

Standardowo samochód wyposażony będzie 3,8 calowy ekran pomiędzy zegarami w desce rozdzielczej. W ofercie znajdzie się jeszcze nowy 5 calowy. Centralny umieszczony 7 calowy panel umożliwia na wyświetlanie obrazu komórki na urządzeniu dzięki wbudowanej obsłudze Apple CarPlay jak też Android Auto. Dzięki temu będzie można w prosty sposób skorzystać z nawigacji, która jest standardem we wszystkich nowych telefonach. Auto otrzymało także bardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu aktywnego bezpieczeństwa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-06 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-i20-oraz-i20-Active-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt