Mercedes Klasa G, klasyk w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes Klasa G, klasyk w nowej odsłonie
Mercedes raz jeszcze przedłużył życie modelu G Klasa. Samochód swoją premierę miał podczas targów NAIAS na początku tego roku. Tradycyjne samochód pod względem wyglądu nie przeszedł wielkiej zmiany. i to od 1979 roku. Producent pozostał jak to ma miejsce od kilkunastu lat wierny terenowemu kanciastemu stylu. W swojej najnowszej odsłonie auto dysponuje większą przestrzenią niż to miało miejsce w poprzedniej odsłonie. Poprawiono także kilka parametrów poruszania się po terenie. Mimo tego auto to, to także prawdziwy Mercedes. Tak więc z luksusów nie trzeba rezygnować. W tym z nowego 12,3 calowego dotykowego ekranu w konsoli centralnej jak też wysokiej klasy skórzanemu obszyciu foteli. Mercedes Klasa G otrzymał ponadto nową automatyczną dziewięciu biegową przekładnię 9G-TRONIC. Do tego jednostka generuje moc 422 KM oraz maksymalny moment obrotowy 610 Nm. Nie mogło także zabraknąć napędu na wszystkie cztery koła.


Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-14 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-Klasa-G-klasyk-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt