Najbardziej sportowa odsłona modelu Ford Fiesta

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej sportowa odsłona modelu Ford Fiesta
Ford powoli wprowadza na rynek najnowszą generację modelu Ford Fiesta. Samochód jak nigdy dotąd będzie oferowany w bardzo wielu wersjach. Do standardowego modelu jakiego znamy od lat dołączył ekskluzywny Ford Fiesta Vignale, dla bardziej aktywnych Ford Fiesta Active oraz dla lubiących dreszczyk i prędkości emocji Ford Fiesta ST. Sportowa odsłona miejskiego modelu amerykańskiego producenta wyróżniać będzie nowy 1.5l silnik o pokaźnej mocy 200 KM. Maksymalny moment obrotowy jednostki wynosić będzie 290 Nm. Auto przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy, co stawia go w czołówce samochodów tej klasy.


Fot. Ford

Ford Fiesta ST to bardzo ekonomiczny samochód, wszystko dzięki zastosowaniu pierwszego systemu wyłączania jednego cylindra w trzycylindrowym silniku. Średnie spalanie ma wynosić zaledwie 6,0l w trybie mieszanym. Także po raz pierwszy tak mały model oferowany będzie wraz z opcjonalnymi trybami jazdy. Oprócz standardowego Normal, kierowca dostępne będzie miał opcje torowy oraz sportowy. Po wybraniu odpowiedniego ustawienia samochód optymalizuje osiągi pojazdu, tak aby kierowca mógł cieszyć się najlepszymi właściwości jezdnych.

Fot. Ford

Samochód ten to jednak nie tylko auto o osiągach sportowych. Ford Fiesta ST oferowana jest jako jedyny model miejski o sportowych osiągach w wersji nadwozia trzydrzwiowej oraz pięciodrzwiowej. Dzięki czemu auto to sprawdzi się zarówno jako mała wyścigówka jak też jako auto rodzinne. Do tego Ford Fiesta ST oferowany jest z najnowszym systemem multimedialnym SYNC3 wraz z nagłośnieniem high end B&O Play marki HARMAN.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-31 11:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-sportowa-odslona-modelu-Ford-Fiesta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt