Nowy Chevrolet Captiva - premiera Paryż 2010

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Chevrolet Captiva - premiera Paryż 2010
Wprowadzony w 2006 roku Chevrolet Captiva po 4 latach doczeka się nowego wcielenia, które zaprezentowane zostanie na najbliższych targach samochodowych w Paryżu. Jak na razie Chevrolet udostępnił tylko i wyłącznie zdjęcia z zewnątrz samochodu, ale za niecałe 3 tygodnie wnętrze nowej Captivy będziecie mogli podziwiać na naszym portalu.


Design

Wobec swojego poprzednika samochód diametralnie uległ znacznej zmianie. Widać to przede wszystkim po nowym, charakterystycznym grillu, który już poznaliśmy w mniejszych wymiarach, w Aveo oraz Sparku. Boczne wloty są bardziej kanciaste. W kierunkowskazach zastosowano technologie LED. Cały samochód prezentuje się teraz bardziej sportowo niż jego poprzednik.

Silniki

W nowej Captivie zastosowano nowe silniki jak i nową skrzynie automatyczną oraz manualną. Do dyspozycji mamy następujące silniki:

Benzynowe

2.4 l 171 KM
3.0 l V6 258 KM

Diesel

2.2 l 163 KM
2.2 l 184 KM

Podsumowanie

Nowa wersja Captivy na pewno przysporzy Chevroletowi nowej rzeszy fanów. Pod kątem designu samochód idzie zgodnie z kanonem, obowiązującym w tym segmencie samochodów. Czy będzie lepszy od poprzednika pod kątem właściwości jezdnych, okaże się dopiero po wprowadzeniu go na rynek. Jeżeli jednak konstruktorzy podeszli do tego auta z tą samą starannością co designerzy, nowa Captiva powinna zawojować rynek SUV'ów. Samochód ma pojawić się ma w Salonach na wiosnę 2011 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2010-09-13 11:06:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowy_Chevrolet_Captiva___premiera_Paryz_2010

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt