Odświeżone Infiniti Q30 i QX30, więcej w tej samej cenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżone Infiniti Q30 i QX30, więcej w tej samej cenie
Japoński producent premium Infitniti zaprezentował nowe wersje wyposażeniowe dla swoich dwóch bestsellerowych modeli Infiniti Q30 i Infiniti QX30. Auto w swoim nowym wariancie rocznikowym dla 2018 roku, będzie posiadać bogatsze wyposażenie. Nowa podstawowa wersja modelu Infiniti Q30 o nazwie PURE kosztować będzie od 99 950 zł będzie posiadać system ABS z dodatkowym wsparciem kontroli trakcji oraz dynamiki pojazdu. Do tego dochodzi jeszcze w system ostrzegania kierowcy przed kolizjami z przodu jak też automatyczne zatrzymywanie samochodu. Za lepszy komfort odpowiadać będzie nowa skórzana wielofunkcyjna kierownica. Do tego samochód otrzymał dodatkowo nowy system multimedialny i rozrywki wraz z ekranem dotykowym oraz możliwością przesyłania muzyki poprzez Bluetooth.


Fot. Infiniti

Nowa wersja LUXE, która zastąpiła wariant Premium będzie od teraz dostępna także z 2.0l jednostką benzynową. Jednostka ta była zarezerwowana dotychczas wyłącznie dla wariantu modelu SPORT. Wersja LUXE otrzymała dodatkowo do wyposażenia znajdującego się w PURE, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, tempomat, osiemnastocalowe pięcioramienne felgi aluminiowe o podwójnym wzorze. Kolejna wersja w Q30 będzie SPORT. W tej odsłonie modelu klienci otrzymają bardziej dynamiczne elementy nadwozia. W tym dyfuzor oraz sportowe zderzaki z przodu i z tyłu oraz specjalne wykończony układ wydechowy. Auto poruszać będzie na dziewiętnastocalowych felgach z oponami typu runflat.

Fot. Infiniti

Dwa najwyższe warianty samochodu oferowane będą także w wersji TECH, a więc LUXE TECH oraz SPORT TECH. W obu przypadkach wyposażenie samochodu uzupełnione zostanie o system nagłośnienia marki BOSE z dziesięcioma głośnikami. Do tego dochodzi jeszcze panoramiczna kamera, system automatycznego parkowania jak też reflektory z funkcją doświetlania zakrętów. Model Infiniti QX30 wzbogacony zostanie o wersje wyposażeniowe LUXE oraz LUXE TECH. W przypadku obu samochodów Infiniti przygotował także funkcję My Car Finder, funkcja która pozwala łatwo zlokalizować samochód na zatłoczonym parkingu. Kolejna nowość to funkcja InTouch Tracking co pozwala śledzić poruszanie się samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-20 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezone-Infiniti-Q30-i-QX30-wiecej-w-tej-samej-cenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt