Przedsprzedaż zelektryzowanego Opel Crossland X

Rozmiar tesktu A A A
-
Przedsprzedaż zelektryzowanego Opel Crossland X
Opel Crossland X największy wyżej zawieszony model w ofercie niemieckiego producenta wkracza na rynek elektryzowanych modeli. Wyposażony w układ napędowy PHEV, który wykorzystuje zarówno silnik spalinowy jak też elektryczny, dysponuje sumaryczną mocą 300 KM. Do tego dochodzi inteligentny napęd na wszystkie cztery. Jest to już druga w tym roku elektryczna premiera tego producenta po Opel Corsie – w tym wypadku pełny elektryczny model. Połączenie dwóch technologii napędzania samochodu to nie tylko korzyści w zakresie mocy, ale także czysta oszczędność dla kieszeni i ekologii. Średnie spalanie tego modelu to 1,6l na 100 km. Ponadto na wyłącznie elektrycznym napędzie można przejechać nawet do 52 km. Naładowanie baterii dzięki stacji ładowania o mocy 7,4kW pozwala na uzupełnienie baterii w godzinę i 50 minut. Opel Crossland X Hybrid4 można już teraz zamawiać w przedsprzedaży. Cena auta zaczyna się od 192 450 zł. Dostawy pierwszych zelektryzowanych modeli zaplanowane zostało na początek 2020 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-23 06:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przedsprzedaz-zelektryzowanego-Opel-Crossland-X

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt