Skoda Karoq kolejny filar sukcesu na polskim rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Karoq kolejny filar sukcesu na polskim rynku
Skoda od lat nie schodzi z pierwszego miejsca najbardziej popularnych samochodów w Polsce. Sukces ten, producenta zawdzięcza głównie takim modelom jak Skoda Octavia jak też Skoda Fabia. Nowym mocnym filarem sukcesu sprzedażowego na polskim rynku może okazać się najnowszy model, kompaktowy SUV Skoda Karoq. Auto zadomowiło się na naszym rynko dopiero od kilku tygodniu, a już teraz liczba zamówionych aut przekroczyła 1 000 egzemplarzy. Aktualnie najmniejszy wyżej zawieszony samochód czeskiego producenta to idealne połączenie miejskiego samochodu, z przestronnym i pakownym wnętrzem samochodu kompaktowego. Do tego dochodzą jeszcze innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa aktywnego, które idealnie sprawdzają się w właśnie w mieście. Liczący 4,4m długości samochód oferowany jest z jednostkami benzynowymi jak też wysokoprężnym o mocy od 115 KM aż do 150 KM. Do tego dochodzi opcjonalna 7 biegowa bezstopniowa automatyczna przekładnia DSG oraz napęd na cztery koła. Cena za podstawową wersję Skoda Karoq rozpoczynają się już od 87 900 zł.


Fot. Skoda

„Tysiąc pierwszych zamówień zebranych w tak krótkim czasie, jeszcze zanim model na dobre pojawił się na naszych drogach, to imponujące osiągnięcie, na które stać niewiele marek na polskim rynku” – mówi Dariusz Brodnicki, dyrektor sprzedaży marki ŠKODA w Polsce. „Wynik ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez świetnej pracy naszych autoryzowanych dealerów. Napływające już teraz zamówienia dobitnie pokazują, jak dużym zaufaniem cieszy się ŠKODA wśród Polaków”.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-31 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Karoq-kolejny-filar-sukcesu-na-polskim-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt