Smart startuje z kampanią reklamową Be First.Drive electric.

Rozmiar tesktu A A A
-
Smart startuje z kampanią reklamową Be First.Drive electric.
Już niebawem na ulicach pojawią się pierwsze w pełni elektryczne modele z nowej serii samochodów Smart EQ fortwo oraz Smart EQ forfour. Jednak przed ich debiutem ulicznym, Smart uruchomi międzynarodową kampanie promująca nie tylko nowe modele tej marki ale samą idee jazdy autami elektrycznymi. Pomyślany jako auto do miasta, elektryczne wersje samochodu w obu wypadach posiada zasięg do 160 km na jednym naładowaniu. W zależności od typu ładowarki, ładowanie akumulatora z poziomu 10% do 80% pojemności trwać może nawet 40 minut.


Fot. Smart

Kierowcy nowych modeli Smart otrzymają także pomocne narzędzie na komórkę, dzięki któremu mogą sprawdzać na przykład stan naładowania akumulatorów w samochodzie z każdego miejsca na świecie. W Polsce ceny modelu Smart EQ fortwo rozpoczynają się od 94 500 zł, wersja samochodu Smart EQ fortwo cabrio od 108 300 zł oraz za Smart EQ forfour od 96 000 zł.

Fot. Smart

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-06-12 14:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Smart-startuje-z-kampania-reklamowa-Be-First-Drive-electric

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt