Volkswagen I.D. VIZZION nowa definicja auta

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen I.D. VIZZION nowa definicja auta
Volkswagen podczas targów w Genewie zaprezentuje liczne aktualizacje swoich modeli oraz nowy koncepcyjny model z rodziny I.D. Będzie to dokładniej I.D. VIZZION, pojazd który na nowo ma zdefiniować przyszłość motoryzacji niemieckiego producenta. Auto to ma się cechować futurystycznym wyglądem nadwozia oraz wnętrza. Ponadto ma być to kolejny pojazd elektryczny, jego maksymalny zasięg na jednym naładowaniu wynosi aż 665 km, a maksymalna prędkość 180 km/h. Napęd przekazywany jest rzecz jasna na wszystkie cztery koła. Co pływa nie tylko na samą dynamikę pojazdu, ale także na jego bezpieczeństwo. Niemiecki producent przewiduje, że Volkswagen będzie miał do 2025 roku aż 20 modeli z elektrycznym napędem w swojej ofercie. Koncepcyjny Volkswagen I.D. VIZZION wyposażony został także w system jazdy autonomicznej, która w szerokim zakresie funkcjonowania pozwala odciążyć kierowcę.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-04 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-I-D-VIZZION-nowa-definicja-auta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt