Volkswagen I.D. Vizzion przyszłość motoryzacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen I.D. Vizzion przyszłość motoryzacji
Podczas tegorocznych targów w Genewie Volkswagen zaprezentował koncepcyjny model I.D. Vizzion. Flagowy samochód z nowej rodziny elektrycznych samochodów ma być wyznacznikiem nie tylko stylu w elektrycznych samochodach niemieckiego producenta, ale także nowych technologicznych rozwiązań w całej motoryzacji. Pojazd koncepcyjny powstał na nowej platformie MEB, która powstała specjalnie dla pojazdów elektrycznych niemieckiego producenta. Volkswagen przewiduje że uliczna wersja na podstawie modelu Volkswagen I.D. Vizzion na rynku zadebiutuje już w 2022 roku. Auto ma mieć możliwość pokonania nawet 650 km na jednym doładowaniu. Przed modelem który bazować będzie na koncepcyjnym I.D. Vizzion, na rynku pojawić mają się inne w pełni elektryczne samochody niemieckiej marki. Pierwszy zadebiutuje już w 2020 roku. Do 2025 roku Volkswagen chce osiągnąć cel miliona sprzedanych nowych samochodów elektrycznych.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-15 23:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-I-D-Vizzion-przyszlosc-motoryzacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt