Warszawa stawia na samochody elektryczne

Rozmiar tesktu A A A
-
Warszawa stawia na samochody elektryczne
Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie stawia na ekologiczne samochody. Aktualnie eksploatowaną flotę zasilą dwa modele Renault ZOE, które wybrane zostały w ramach pilotażowego przetargu . Samochody wykorzystujące prąd jako źródło zasilania pojazdu. Wybór aut ekologicznych nie jest przypadkowa. Od lat Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie stawia na ekologię, cyklicznie odnawiając flotę swoich aut i wyłączając z eksploatacji starszego typu pojazdy. Renault to jeden z liczących się producentów samochodów elektrycznych. Ponad 25% wszystkich sprzedanych elektrycznych samochodów w Europie na masce posiada logo Renault. Najnowsza generacja modelu Renault ZOE pozwala na pokonanie nawet do 400 km na jednym doładowaniu, realny zasięg ma wynosić nawet 300 km. Zakupione samochody dostarczone zostaną jeszcze w marcu.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-23 21:35:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Warszawa-stawia-na-samochody-elektryczne

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt