Wysokie aspiracje Ford KA+

Rozmiar tesktu A A A
-
Wysokie aspiracje Ford KA+
Moda na wyżej zawieszone samochody ma się bardzo dobrze. Raczej nic nie zapowiada aby miało się to także zmienić w najbliższym czasie. Samochody wyżej zawieszone oferują lepszy poziom bezpieczeństwa oraz zapewniają komfort podczas wsiadania i wysiadania jak też zapewniają lepszy widok na otoczenie. Tak więc coraz więcej samochód oprócz tradycyjnej wersji otrzymuje także odmianę wyżej zawieszoną. Wraz z zaprezentowaniem nowej odsłony modelu Ford KA+. Auto w swojej nowej wersji posiada zdecydowanie bardziej energiczne nadwozie.


Fot. Ford

Amerykański producent pokazał także wyżej zawieszona wersję modelu o nazwie Ford KA+ Active. Ta wersja auta posiada większy prześwit aż o 23 mm. Dodatkowo nadwozie dysponuje charakterystycznymi elementami, które zdobią także innych przedstawicieli tego segmentu. Dodatkowo standardowo Ford KA+ Active posiada 15 calowe felgi, które raz jeszcze optycznie podwyższają model.

Fot. Ford

Pod maską nowej odsłony Ford KA+ znajdą się trzy jednostki napędowe. Ford KA+ Active otrzyma tylko i wyłącznie dwie najmocniejsze jednostki. Podstawowy silnik to 1.2l 70 konny Ti-VCT, mocniejsza benzynowa jednostka to 1.2l Ti-VCT o mocy 85 KM. Ford KA+ oferowany będzie ponadto z silnikiem wysokoprężnym 1.5l TDCi o mocy 95 KM.

Fot. Ford

Technologicznie samochód raz jeszcze stawia wysoki próg konkurencji. Auto może pochwalić się takimi rozwiązaniami jak SYNC 3, także w obsłudze polskojęzycznej oraz powiązany z nim 6,5 calowy dotykowy ekran. System ten współpracuje bez problemu zarówno z komórkami opartymi o Android jak też iOS. W wyposażeniu dodatkowym nie zabraknie także Ford MyKey, rozwiązanie które pozwala nałożyć na drugi klucz samochodu ograniczenia co do prędkości lub głośności słuchania muzyki.

Fot. Ford

Miejski model Ford KA+, który wprowadzony został do sprzedaży pod koniec 2016 roku okazał się bardzo dużym sukcesem. Auto to mimo krótkiego czasu na rynku zdołało znaleźć ponad 61 tyś nowych nabywców. Wraz z nową wyżej zawieszoną wersję ten wynik w krótkim czasie zapewne się bez większego problemu przynajmniej podwoi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-08 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wysokie-aspiracje-Ford-KA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt