Zaledwie cztery dni, a ponad 150 000 odwiedzających

Rozmiar tesktu A A A
-
Zaledwie cztery dni, a ponad 150 000 odwiedzających
Targi samochodowe w Poznaniu biją rekordy popularności. Trwająca zaledwie 4 dni impreza przyciągnęła dokładnie 151 437 odwiedzających. Na targach w stolicy wielkopolski poznać można było bardzo dużo nowych samochodów, które zaprezentowane zostały dopiero co na największych światowych targach. Jedną z największych gwiazd był zapewne Volkswagen Touareg. Samochód ten swoją premierę światową miał zaledwie kilka dni wcześniej na targach w Chinach. W sumie tych premier na naszym lub europejskim rynku był 60, z czego 10 pojazdów to auta koncepcyjne. Swoje produkty jak też usługi zaprezentowało 170 wystawców. Gdy jedno się kończy drugie się zaczyna. Tak też kolejna edycja Motor Show Poznań w roku 2019 odbędzie się 28-31 marca.


Fot. MotorShow Poznań

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-08 23:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zaledwie-cztery-dni-a-ponad-150-000-odwiedzajacych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt