Długi sportowy weekend na dobry start majówki

Rozmiar tesktu A A A
-
Długi sportowy weekend na dobry start majówki
Długi majowy weekend, który rozpocznie się już na koniec kwietnia przyniesie nam kilka ważnych wydarzeń sportowych. Już w piątek rozpocznie się rywalizacja z klasyfikacji FIA WRC w Argentynie. Ostatnie sezony należały do wyłącznie do ekipy Volkswagena. Jednak brak tego producenta w tym roku przyczynił się do nie lada pustki. W ten weekend na tor wyścigowy wrócą także bolidy z Formuły 1. Tym razem wyścig odbędzie się w Rosji, gdzie swoją przewagę punktową będzie chciał rozbudować niemiecki kierowca Ferrari Sebastian Vettel. W kalendarzu wyścigów powróci także polski akcent. Kia Lotos Race startuje w nowy sezon. W kadrze kierowców nastąpiło wiele zmian, pojawili się także młodzi głodni sukcesu kierowcy. Wyścig odbędzie się na niemieckim torze Oschersleben. Kolejna seria FIA, która będzie miała miejsce w ten weekend to WTCC. Drugi wyścig tego sezonu będzie miał miejsce we Włoszech. Aktualnie w klasyfikacji prowadzi portugalski kierowca Tiago Monteiro, który siedzi za kierownicą Honda Civic WTCC.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-27 13:03:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Dlugi-sportowy-weekend-na-dobry-start-majowki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt