F1 Japonia, Hamilton coraz bliżej tytułu

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Japonia, Hamilton coraz bliżej tytułu
Lewis Hamilton ponownie może zapisać dodatkowe 25 punktów na swoim tegorocznym koncie. Do tego dochodzi jeszcze pech niemieckiego rywala Sebastiana Vettel, który nie zakończył wyścigu. Dla kierowcy z Wielkie Brytanii oznacza to rozbudowa przewagi do 59 punktów nad Niemcem. Kolejne miejsce na podium Max Verstappen oraz Daniel Riccardo. Dla duo z Red Bull to już drugi tak udany wyścig w tym sezonie. Pierwszy miał miejsce podczas występu w Malezji. Na podium nie załapał się kolega Hamiltona, Valtteri Bottas. Oprócz niemieckiego kierowcy Ferrari wyścigu nie ukończyli Carlos Sainz, Marcus Ericsson, Nico Hulkenberg oraz Lance Stroll. Kolejny wyścig serii F1 odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Do końca sezonu pozostało jeszcze tylko cztery wyścigi. Jak nam pokazał już przebieg tego sezonu możemy liczyć jeszcze na jakieś niespodzianki i niespodziewane zmiany miejsc w klasyfikacji generalnej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-19 00:33:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Japonia-Hamilton-coraz-blizej-tytulu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt