F1 USA, Hamilton nie do powstrzymania

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 USA, Hamilton nie do powstrzymania
Hamilton może być już pewny swojego czwartego tytułu F1, tak jak Mercedes kolejnego w klasyfikacji konstruktorów. Wyścig w USA przyniósł kierowcy Mercedesa z Wielkiej Brytanii kolejne 25 punktów. Dzięki temu ma on już przewagę 66 punktów nad głównym rywalem z Niemiec Sebastianem Vettelem, który w tym wyścigu był drugi. Ostatnie miejsce na podium przypadło także kierowcy z Ferrari Kimi Raikkonenowi. Poza podium znalazł się Max Verstappen, który zdołał przebić się do przodu aż o 12 miejsc.


Fot. F1

Hamilton przebił się na definitywne prowadzenie w połowie wyścigu i do samego końca nikt mu nie zagroził na tej pozycji. Prawdziwa walka toczyła się jednak za kierowcą z Wielkiej Brytanii. Nie brakowało przy tym ostrych manewrów jak też miejscowych kontaktów między bolidami. Jednak wszystko odbyło się bez większych zdarzeń dla zdrowia kierowcy jak też samych bolidów. Mimo tego przez linię mety nie przejechało aż 4 kierowców.

Fot. F1

Jednym z nich był Alonso, który ponownie musiał przerwać rywalizację z powodu awarii silnika Hondy. Raczej mało prawdopodobne aby McLaren kontynuował współprace z japońską firmą przy tak licznych awarii przez okres dwóch sezonów. Kolejni brakujący na linii mety byli Daniel Riccardo, Pascal Wehrlein oraz Nico Hulkenberg. Do końca sezonu pozostały tylko trzy wyścigi, kolejny będzie miał miejsce w meksyku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-22 23:47:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-USA-Hamilton-nie-do-powstrzymania

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt