Kajetan Kajetanowicz z kolejną wygraną

Rozmiar tesktu A A A
-
Kajetan Kajetanowicz z kolejną wygraną
Polski kierowca Kajetan Kajetanowicz podczas serii wyścigów na Cyprze po raz kolejny zdobył pierwsze miejsce i rozbudował swoją przewagę nad konkurentami. Wygrywając w swoim Ford Fiesta R5 z przewagą 4 minut i 25.1 sekund. Polski kierowca miał najlepszy czas podczas 14 z 16 serii wyścigowych. Jechał przy tym pewnie i bez większych błędów. Kolejna - przedostatnia, rywalizacja w serii ERC odbędzie się za dwa tygodnie ( 9-11 Października ) w Grecji.


Fot. ERC

Drugie miejsce przypadło Bruno Magalhães, który miał problemy ze swoim samochodem. Do jego Peugeot 208 T16 dostaw się kurz. Przez co miał problemy z widocznością oraz oddychaniem. Na trzecim miejscu swoją rywalizację zakończył kolejny francuski samochód kierowany przez Robert Consani. Poza podium znalazł się Jaromír Tarabus w swojej Fabii S2000.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-27 23:34:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kajetan-Kajetanowicz-z-z-kolejna-wygrana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt