Dedykowane opony Pirelli P Zero dla nowego Lamborghini

Rozmiar tesktu A A A
-
Dedykowane opony Pirelli P Zero dla nowego Lamborghini
Włoska marka Lamborghini wprowadza do sprzedaży swój SUV. Będzie to drugi samochód wyżej zawieszony w całej historii tego producenta. Z faktu że Włoska marka Lamborghini nie słynie z produkcji samochodów o małych osiągach. Pojazd ten potrzebuje odpowiedniego ogumienia. Tak aby zapewnić nie tylko odpowiednią trakcję, ale także bezpieczeństwo na każdej nawierzchni. Włoska marka opon Pirelli przygotowała aż 6 takich zestawów. Opony te będą oferowane w 6 rozmiarach przeznaczone do obręczy kół w wymiarze od 21 do 23 cala. Rodzina opon P Zero muszą zapewnić wytrzymałość w tak trudnych warunkach jak przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 3,6 sekundach jak też maksymalną prędkość wynosząca 305 km/h. Podstawowa wersja opon zapewnia najlepsze warunki przyczepności na zwykłych drogach. Seria Corsa przeznaczona jest na jazdę na torze wyścigowym, a Scorpio dla tych, którzy preferują błoto nad prędkością.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-17 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Dedykowane-opony-Pirelli-P-Zero-dla-nowego-Lamborghini

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt