Miejski Nissan Micra już do zamówienia za 45 990 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Miejski Nissan Micra już do zamówienia za 45 990 zł
Do sprzedaży trafia najnowsza odsłona miejskiego samochodu, przedstawiciel segmentu B, Nissan Micra. Samochód na ulice trafi dopiero w maju, jednak już teraz można składać zamówienie na ten model. Auto oferowane będzie w pięciu wersjach wyposażeniowych – Visia, Visia+, Acenta, N-Connecta oraz Tekna. Do tego klient do wyboru będzie miał trzy jednostki napędowe – benzynową wolnossącą 1.0l o mocy 73 KM, turbodoładowaną 0.9l 90 KM lub wysokoprężną 1.5l 90 KM. Wszystkie silniki oferowane będą wraz z pięciobiegową manualną przekładnią.


Fot. Nissan

Nissan Micra charakteryzuje się nowym odświeżonym muskularnym i dynamicznym wyglądem. Do tego dochodzą oszczędne jednostki oraz najwyższy poziom multimedialności i bezpieczeństwa oferowanej w tej klasie. Japoński maluch już w wersji podstawowej Visia będzie posiadał wysoki poziom wyposażenia. Oferując między innymi 6 poduszek powietrznych, ogranicznik prędkości, komputer pokładowy, elektrycznie sterowane lusterka i szyby przednie oraz stalowe 15 calowe koła z ozdobnymi kołpakami. Powyżej znajduje się wersja Visia+ w cenie od 50 490 zł. Tutaj klient otrzyma dodatkowo klimatyzację manualną system audio z obsługą Bluetooth i złączem USB.

Fot. Nissan

Kolejna wersja wyposażeniowa Acenta w cenie od 52 490 zł. Tutaj dodatków znajdzie się 7 calowy dotykowy ekran umieszczony centralnie oraz 5 calowy pomiędzy zegarami, kierunkowskazy LEDowe w lusterkach, tempomat czy też 16 calowe felgi stalowe z ozdobnymi kołpakami. Kolejna wersja wyposażeniowa N-Connecta kosztować będzie już od 57 990 zł tutaj klient może liczyć dodatkowo na 16 calowe felgi ze stopów lekkich, automatyczną klimatyzację czy też kierownicę pokrytą skórą.

Fot. Nissan

Najwyższa wersja modelu Nissan Micra to Tekna która kosztuje od 61 990 w tym wypadku klient otrzyma dodatkowo system audio marki Bose, tylną kamerę jak też 17 calowe felgi. W tej wersji samochód oferowany będzie z silnikiem turbodoładowanym 0,9l 90 KM. W zależności od wersji za dodatkową opłatą samochód będzie można doposażyć w LEDowe Full LED czy też w skórzaną tapicerkę.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-16 18:23:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Miejski-Nissan-Micra-juz-do-zamowienia-za-45-990-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt