Główny akcjonariusz Volvo z nową marką Lynk & Co

Rozmiar tesktu A A A
-
Główny akcjonariusz Volvo z nową marką Lynk & Co
Szwedzi otrzymują nową markę samochodową o nazwie Lynk & Co. Jej właścicielem jest Geely. Chińska firma, która nie tylko uratowała przed upadkiem Volvo, ale dala tej zasłużonej marce nadzieje na nowe życie, z której szwedzki producent skorzystał. Tym razem Chiński potentat, wraz z wykorzystaniem technologi oraz platformy nowego Volvo V40 ( dopiero w rozwoju ) pisze nowy rozdział w historii motoryzacji. Lynk&Co ma być całkowicie inną firmą motoryzacyjną, wychodząca naprzeciw młodej generacji, której nie zawsze stać na zakup nowego samochodu. Dlatego też samochody tej marki oprócz zakupu będą miały opcję wypożyczanie bezpośrednio od producenta, ale nie tylko. Samochody Lynk&Co będą ponadto wyposażone w technologię pozwalającą na wypożyczenie własnego samochodu innym użytkownikom na określony czas. Samochód sprzedawany będzie w Chinach, Europie oraz Ameryce. Pierwsze samochody mają trafić na Chiński rynek już w 2017 roku. W Europie i Ameryce samochód pojawi się dwa lata później, a więc 2018/2019. Aby ułatwić wybór modelu Lunk&Co swój samochód sprzedawać będzie tylko w jednej wersji wyposażeniowej.


Fot. Lynk&Co

Pierwszym samochodem chińsko szwedzkiej marki Lynk&Co to model 01. Będzie to jeden z pięciu pojazdów, które pojawią się w finalnej ofercie nowego producenta. Samochód swoim designem mocno nawiązuje do stylistyki najpopularniejszych samochodów w tym segmencie, tworząc dzięki temu unikatowy i jedyny w swoim rodzaju design nadwozia. Samochód wprowadza nowoczesna interpretację mobilności do samochodów, każdy model będzie posiadał stały dostęp do internetu już w cenie abonamentu. Klucz do samochodu będzie można transferować za pomocą urządzenia mobilnego. Dzięki temu pojazd można w łatwy i szybki sposób użyczyć rodzinie, znajomemu. Mimo wielkiego nacisku samochodu Lynk&Co na nowe technologie, zabraknie jak na razie elektrycznej wersji. Pierwsze modele pojawią się z silnikiem benzynowym, po niedługim czasie oferta poszerzona ma zostać o model z napędem Plug-In-Hybrid.

Fot. Lynk&Co

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-21 10:22:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Glowny-akcjonariusz-Volvo-z-nowa-marka-Lynk-&-Co

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt