Nowy Cruze Kombi z dodatkami

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Cruze Kombi z dodatkami
Debiutujący w 2009 roku Chevrolet Cruze w wersji sedan, okazał się dla marki wielkim sukcesem. Łącznie z zaprezentowaną w 2011 roku wersją Hatchback, do dnia dzisiejszego sprzedało się na całym świecie już ponad milion sztuk tego kompaktowego pojazdu. Nadszedł czas na 3 odsłonę, tym razem w dłuższej wersji. Cruze Kombi będzie prezentacją nowej wersji tego samochodu, a zarazem face liftingiem jego poprzedników. Jeszcze w tym roku zarówno sedan, jak i hatchback, dostaną nowe nadwozie i wnętrze, a ich premierę będziemy mogli oglądać na targach w Genewie.


Co wiemy o wyglądzie?

Niestety nie mamy jeszcze żadnych konkretnych informacji na temat designu wnętrza Cruze. Jeśli natomiast chodzi o nadwozie, dotarły do nas wszystkie dostępne zdjęcia, które prezentują nowy model Chevroleta. Z zewnątrz samochód będzie nawiązywał co prawda do swoich poprzedników, ale zmianie ulegnie pas przedni, na którym umieszczone jest logo producenta. Przeróbce ulegną także klosze reflektorów i świateł przeciwmgielnych. Cruze otrzyma też nowe felgi.

Co do wymiarów, wersja kombi może się pochwalić dodatkowymi 16 centymetrami długości (w sumie 4 675mm), w stosunku do hatchbacka (4 510 mm) i niecałymi 8 cm wobec sedana (4597 mm).

Cruze będzie bardziej ekologiczny

Oprócz zmiany wyglądu, model otrzyma nowe silniki. Do obecnie dostępnej benzyny 1,6l i 1,8l dodana zostanie jednostka o pojemności 1,4l. W przypadku wysokoprężnych napędów zobaczymy z kolei nowy silnik 1,7l i unowocześniony 2.0l.

Benzyna 1,4l oraz diesle 1,7l i 2.0l będą standardowo wyposażone w system Star/Stop.

Technologiczny skok do przodu

W Cruze znajdziemy rozwiązania, które są już od dłuższego czasu znane w klasie premium. Będzie to między innymi otwieranie samochodu i uruchamianie silnika bez używania kluczyka. W bogatszych wersjach wyposażeniowych znajdzie się też nowy system Chevroleta - MyLink - komunikujący się ze smartphoneami.

MyLink sterowany jest za pomocą 7-calowego, dotykowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Poprzez ten system mamy całkowity dostęp do danych zapisanych na smartphonie, tj. książki telefonicznej, notatek, czy plików wideo.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Madmax - 2012-03-10 17:43:16
Droga redakcji wszystko ładnie pięknie ale zróbcie coś z wyglądem strony bo źle się czyta. Całość się zlewa i jest nieatrakcyjna.

Paweł Robert Kostecki - 2012-03-03 21:52:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Cruze-Kombi-z-dodatkami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt