Sportowy sedan Infiniti Q50 w wersji na rok 2018

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowy sedan Infiniti Q50 w wersji na rok 2018
Infiniti Q50, jeden z najlepiej sprzedających się modeli japońskiej marki premium w wersji na rok 2018 otrzyma kilka zmian stylistycznych oraz poprawiające właściwości jezdne. Modyfikacje wizualne są kosmetyczne takie jak zmiana wygląd kraty od przedniego wlotu powietrza, które są teraz bardziej uwidocznione. Więcej zmian zobaczyć może w dwóch najwyższych wersjach modelu Q50S Sport oraz Q50S Sport tech. Auto w tych wersjach ma zdecydowanie bardziej dynamiczne nadwozie, które udało się uzyskać poprzez odpowiednia zmiany kilku kluczowych elementów. Zderzak ma ostrzejsze krawędzie, a grill charakteryzuje się niższym ułożeniem oraz szerszymi otworami do wlotu powietrza. Infiniti Q50 w wersjach Q50S Sport oraz Q50S Sport tech w opcją z silnikiem 3.0t otrzymało specjalne dziewiętnastocalowe felgi oraz obudowy lusterek polakierowane na czarny połysk. Wnętrze odświeżonego Infiniti Q50 zostało zainspirowane modelem Infiniti Q60. Oznacza to nową kierownicę z lepszym dostępem do łopatek do zmiany biegów, wymiana foteli. Dodatkowo nowego Infiniti Q50 otrzymało nowy elektroniczny system DAS, który wspieraja lepsze sterowanie samochodem. System montowany jest seryjnie we wszystkich wersjach Sport oraz w modelach z napędem hybrydowym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-26 01:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowy-sedan-Infiniti-Q50-w-wersji-na-rok-2018

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt