Kraków z większą flotą samochodów na minutę

Rozmiar tesktu A A A
-
Kraków z większą flotą samochodów na minutę
Traficar to kolejna firma, która udostępniła w Polsce coraz bardziej popularny car-sharing - samochody na minuty. Spółka działa od października 2016 roku na terenie Krakowa. W ciągu zaledwie kilku miesięcy Traficar zdołał zdobyć aż 12 000 użytkowników dla swojej platformy. Duży sukces nowoczesnej usługi przyczynił się do szybkiej ekspansji firmy. Do swojej floty Traficar wybrał samochody marki Renault, a dokładnie modele Renault Clio w wersji Limited z silnikiem TCe 90. W sumie flotę innowacyjnej firmy Traficar zasili teraz nowych 1000 Renault Clio. Pierwsze ze 100 samochodów pojawi się na ulicach stolicy małopolski jeszcze w tym miesiącu. Kolejne auta z tej dużej puli posłużą do ekspansji firmy na kolejne duże miasta w Polsce.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-12 19:00:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Krakow-kolejnym-miastem-z-wynajmem-samochodow-na-minute

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt