Porsche Macan Turbo z dodatkowymi koniami

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche Macan Turbo z dodatkowymi koniami
Porsche Macan już podczas swojego debiutu wyznaczał w segmencie kompaktowych SUV-ów wzorce dynamiki oraz sportowych właściwości jezdnych. Teraz na rynku pojawi się jeszcze mocniejsza odmiana samochodu. Porsche Macan Turbo z pakietem performance. Nowy wariant samochodu otrzymał mocniejszy silnik, z dotychczasowej jednostki V6 wydobyto aż 440 KM mocy. Jednak na tym nie koniec, samochód otrzymał dodatkowo zmodyfikowany układ jezdny oraz pakiet Sport Chrono. Do tego dochodzą jeszcze 21” felgi które są częścią pakietu stylizacyjnego. Porsche Macan w tej wersji dostępny będzie na naszym runku od 419 070 PLN.


Fot. Porsche

W przypadku mocy Porsche Macan zdobył dodatkowe 40 KM mocy, a maksymalny moment obrotowy wzrósł z 550 Nm do 600 Nm. To przełożyło się bezpośrednie lepsze przyspieszenie, które zmalało do 4,4 sekund ( 0,4 mniej niż 400 konna wersja ) na osiągnięcie 100 km/h. Moc jednostki zarządzana jest poprzez 7 biegową automatyczną przekładnię. Do tego dochodzi lekko zmodyfikowana stylizacja samochodu, która jeszcze raz na nowo wydobywa sportową duszę pojazdu.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-19 22:52:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-Macan-Turbo-z-dodatkowymi-koniami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt