BMW Concept 4 - większy i bardziej ekskluzywny brat 3 Coupe

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW Concept 4 - większy i bardziej ekskluzywny brat 3 Coupe
Cyferka 4 nie tylko zapowiada większy model, ale też tak się składa, że będzie to także zapowiedź czwartej generacji sportowych "kompaktów" BMW. Światowy debiut będzie miał miejsce podczas zbliżających się targów w Detroit. Parzysta liczba ma także nawiązywać do wcześniejszych bardzo udanych generacji Coupe spod numerów 6 i 8.


Wymiary nowego BMW Concept 4 prezentują się następująco: 4.64 m długości ( 3 cm więcej wobec aktualnego BMW 3 ), 1.83m szerokości ( 4,4 cm szerszy ), 1.36m wysokości ( 1.6 cm niższy) zaś rozstaw osi wynosi 2.81m długosci ( 5 cm dłuższy ). Dzieki tym kosmetycznym powiększeniom, samochód nie stracił na swoich właściwościach, a otrzymał dodatkowo kilka cm więcej miejsca wewnątrz. Ponadto obniżone, a zarazem poszerzone nadwozie oraz nowa stylizacja, nadają modelowi jeszcze bardziej sportowej, agresywnej linii. Atletyczne elementy, długa maska i krótkie zwisy karoserii, tworzą obraz samochodu znajdujacego się w ciągłym ruchu.Producent jak na razie nie zdradził, co znajdzie się pod maską. Jednak patrząc na duże wloty powietrza, o małej stajni koni nie ma co mówić. Pod kątem technologicznym samochód wyposażony został w najlepsze technologie, jakie niemiecki producent posiada w swoich zasobach. Tak więc w nowym BMW Concept 4 znajdziemy przykładowo w pełni LEDowe reflektory.Wnętrze nowego BMW Concept Coupe prezentuje się zarówno sportowo, ekskluzynie jak i luksusowo. Cała aparaputra skierowana jest ku kierowcy. Skóra, w którą został wyposażony samochód, została specjalnie dla tego pojazdu przygotowana i ręcznie szyta. Tylną kanapę stanowią dwa oddzielne siedzenia, które razem stanowią płynną całość. Ekskluzywnosć podnoszą ponadto wstawki wykonane z drewna.Samochód prezentuje się bardzo dobrze, ale czy w dobie, kiedy BMW posiada nieznacznie mniejszą "trójkę", przebije się na rynku bez podbierania klientów 3 Coupe? Być może BMW Concept 4 przerodzi się w nową 3. Więcej o losach tego konceptu dowiemy się po zbliżających się targach w Detroit.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-01-26 22:01:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-Concept-4-wiekszy-i-bardziej-ekskluzywny-brat-3-Coupe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt