Porsche 911 Tegra 4 GTS, nowość podczas targów w Detroit

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche 911 Tegra 4 GTS, nowość podczas targów w Detroit
Silniejszy, bardziej dynamiczny i ekstrawagancji za tymi hasłami kryje się nowa generacja jednego z najbardziej sportowych samochodów w aktualnej gamie niemieckiego producenta Porsche. Swój pierwszy debiut rodzinna modeli 911 miała przeszło 50 lat temu w 1965. Aktualny udział tego model w całościowej sprzedaży Porsche wynosi w granicach 13% i ciągle rośnie.


Najważniejszy element, który czyni Porsche samochodem sportowym to jego jednostka napędowa. W przypadku nowej 911 Tegra 4 pod maską znalazł się 430 konny silnik, który przyspiesza samochód z 0-100 w zaledwie 4.3 sekundy. Maksymalna prędkość, została ograniczona do 300km/h. Dla zapewnienia bezpieczeństwa we wszystkich warunkach pogodowych na drogach, samochód posiada napęd na wszystkie 4 koła.

W przypadku nowej 911 Tegra 4 na pierwszy rzut oka widać że mamy do czynienia z samochodem napędzanym na wszystkie osie. Tylne nadkola zostały wyciągnięte o 22mm, tak aby mogły pomieścić szersze o 1 cm opony. Za nowoczesny wygląd i bezpieczne oświetlenie drogi służą Bi-ksenonowe reflektory. Elementem rozpoznawczym każdego GTS to ich wyjątkowe felgi. W przypadku 911 Tegra 4 GTS są to 20”, wykonane w czarnym błyszczącym kolorze.

Samochód na ulice wejdzie w marcu 2015 roku. Cena wersji podstawowej będzie wynosić w granicach 137 tyś euro - może być różna w zależności od rynku i podatków.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-13 08:09:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-911-Tegra-4-GTS--nowosc-podczas-targow-w-Detroit

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt