Nowa bardziej ekologiczna skrzynia biegów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa bardziej ekologiczna skrzynia biegów
Niemiecki producent Volkswagen opracował nową bardziej uniwersalną skrzynię biegów o oznaczeniu MQ281. Będzie ona instalowana w modelach wchodzących w skład Grupy Volkswagen, a więc znajdą się w samochodach marki Volkswagen, SEAT, Skoda oraz Audi. Ma w zupełności zastąpić stosowaną od lat MQ250, a w niektórych wypadkach nawet MQ350. Dzięki lepszym parametrom działania, szybszemu przełączaniu między biegami oszczędność w zakresie emisji spalin CO² przy wykorzystaniu tej przekładni spada nawet o 5gram na kilometr. Nowa przekładania działa w przedziale 200 do 340 Nm. Dzięki dużej rozpiętości, nowy element układu jezdnego pozwala zarówno na dynamiczny start zaraz po rozruchu jak też nie przeszkadza jej niski poziom obrotów. Pierwszym modelem, który skorzysta z nowej skrzyni biegów będzie niemiecki bestseller Volkswagen Passat. Nowa skrzynia biegów MQ281 produkowana będzie w zakładach SEAT Component nieopodal lotniska w Barcelonie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-20 22:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-bardziej-ekologiczna-skrzynia-biegow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt