Lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo

Rozmiar tesktu A A A
-
Lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
Marka 3M, specjalizująca się między innymi w rozwiązaniach dedykowanych motoryzacji, zaprezentowała nowy produkt do renowacji porysowanych lamp w samochodach. System nadaje się także do usuwania zmatowień z plastikowych lamp, które to stosowane są w nowocześnych samochodach.


Poprzez codzienne używanie samochodu, a tym samym ciągłą eksploatację lamp, ich poszczególne elementy ulegają zarówno zarysowaniom, jak też zmatowieniu. Korzystanie z myjni, odpryskujące kamienie podczas jazdy - to wszystko może spowodować, że chorniący lampę plastik ulegnie uszkodzeniu. Najnowszy środek firmy 3M pozwala usunąć wszelkie nabyte wady i doporowadzić zniszczone klosze do swej starej świetności.

Dzięku usunięciu zmatowienia lamp, widoczność samochodu, jak i też drogi, wzrasta, co pozwala na lepszą i bezpieczniejszą jazdę.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-11-07 18:07:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Lepsza-widocznosc-i-wieksze-bezpieczenstwo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt