Skoda z nowym centrum dystrybucyjnym

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda z nowym centrum dystrybucyjnym
Czeski producent otworzył nowe centrum dystrybucyjne. Inwestycja warta 22,5 miliona Euro jest trzecim największym tego typu lokalizacją w całej grupie Volkswagen. Punkt dystrybucyjny urósł z dotychczasowych 60 000 m² do 180 000 m². Początki centrum dystrybucyjnego sięgają 1999 roku. Wtedy powierzchnia magazynowa wynosiła zaledwie 27 400 m². W 2005 roku rozbudowa zapewniła dodatkowe 14 000 m². Kolejna inwestycja w centrum dystrybucyjne miała miejsce w 2011 roku o kolejna 18 600 m². Dzięki tej ważnej inwestycji Skoda będzie w stanie zapewnić jeszcze lepszą i co ważne szybszą dystrybucję części. Które trafią do produkcji nowych aut jak też tych serwisowanych. Do tego nowe centrum dystrybucyjne czeskiego producenta Skoda, przygotowane zostało przy okazji pod kanał dystrybucyjny elementów do pojazdów elektrycznych. Produkcja tych ekologicznych samochodów ma się rozpocząć już w 2020 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-18 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-z-nowym-centrum-dystrybucyjnym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt