Nowy sportowy Lexus GS F nadjeżdża

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy sportowy Lexus GS F nadjeżdża
Lexusy z rodziny F to połączenie najlepszych osiągów z najwyższą klasą komfortu. Model GS będzie dopiero czwartym samochodem, w ofercie japońskiego producenta, który otrzyma oznaczenie F w swojej wersji. Pierwszym był model IS w roku 2008, kolejnym pojazd toł LFA w 2009, a ostatni w 2014 samochód Lexus RC. Oznaczenie F wzięła się od toru Fuji Speedway, na którym testowane są wszystkie usportowione Lexusy.


Fot. Lexus

Zmiany w zakresie komfortu oraz użyteczności wobec tradycyjnej wersji są schowane wewnątrz pojazdu. Pierwszym z nich to silnik. W GS F pod maską znajdzie się 5 litrowa jednostka w układzie V8 o mocy 477 KM. Kolejne zmiany to głównie zawieszenie oraz wszystkie elementy z nim powiązane, tak aby zapewnić najbardziej precyzyjne kierowanie samochodem. Na zewnątrz GS F otrzymał kilka części, na podstawie których łatwo będzie można rozpoznać tą wersję. Pierwsza z nich to przestylizowane reflektory, które sprawiają bardziej agresywną linie. Kolejny element to specyficzny układ rur wydechowych, które idealnie wkomponowują się w dyfuzor.

Fot. Lexus

Bardziej agresywna lina jednak nic nie zmienia w odczuciu komfortu. Wręcz przeciwnie dzięki lepszym osiągom oraz lepszego zawieszenia samochód ma prowadzić się pewniej. Co za tym idzie w kluczowych momentach dodatkowa moc może przyczynić się także do lepszego bezpieczeństwa. Samochód będzie dodatkowo wyposażony w system Lexus Safety System +, który cały czas będzie wspierać kierowcę, tak aby zawsze dojechać do celu bezpiecznie.

Fot. Lexus


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-14 19:57:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-sportowy-Lexus-GS-F-nadjezdza

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt