Nissan GT-R NISMO w wersji na rok 2020

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan GT-R NISMO w wersji na rok 2020
Nissan przygotował topową wersję NISMO dla swojego sportowego modelu Nissan GT-R na kolejny okres sprzedażowy. Flagowa wersja modelu Nissana GT-R kosztować będzie od 915 000 zł, a zamówienia na samochód można składać już teraz. Model w wersji na rok 2020 doczekał się wielu istotnych zmian technicznych, które wpływają zarówno na osiągi i przyjemność z jazdy jak też pośrednio stylistykę. Tak też Nissan GT-R NISMO otrzymał po raz kolejny kolejne elementy nadwozia wykonane z włókna węglowego. Dzięki temu samochód waży mniej, sama zamiana elementów na te wykonane z włókna obniżyła wagę auta o 10,5kg. Dodatkowo zmiana technologiczna i opracowanie nowych podzespołów przyniosła kolejną redukcję wagi o 20 kg.


Fot. Nissan

Auto oferowane będzie w kolorach nadwozia czerwonym, czarnym perłowym, srebrnym, oraz białym. Niezależnie od wybranego koloru nadwozia obudowy lusterek zawsze są wykonane w kolorze czarnym, co jest jednym ze wskaźników że do czynienia mamy z wersją NISMO w modelu Nissan GT-R. Pod maską japońskiego sportowego modelu nie zobaczymy zmian, przynajmniej tych na papierze. Jednostka VR38DETT nadal generuje maksymalną moc 600 KM. Silniki nadal wykonywane są ręcznie, jednak jednostki otrzymała rozwiązania znane z serii wyścigowej GT3.

Fot. Nissan

Oznacza to, że mimo braku przyrostu mocy, silnik jest bardziej dynamiczny i reakcja na nacisk na pedał odczuwalny jest natychmiastowo. Samochód nadal korzysta także z 6 biegowej automatycznej dwusprzegłowej przekładni. Także z niej konstruktorzy Nissana postarali się wyciągnąć jeszcze lepsze wyniki. Wnętrze nowego Nissan GT-R NISMO oferowane jest wyłącznie w jednym kolorze czarnym z czerwonymi akcentami. Auto otrzymało na nowo specjalnie dla tego modelu opracowane sportowe fotele marki Recaro, które zapewniają jeszcze lepsze trzymanie kierowcy i pasażera nawet podczas najbardziej ekstremalnych wyczynach.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-20 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-GT-R-NISMO-w-wersji-na-rok-2020

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt