Samochód dla Playboya, nie musi być wyłącznie sportowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Samochód dla Playboya, nie musi być wyłącznie sportowy
W pośród 13 kategorii po raz 22 raz odbyły się plebiscyty Playboya. Nie musi się on poruszać wyłącznie pojazdem sportowym z wyższej półki z imponującą mocą silnika i złotymi klamkami. W tego rocznym plebiscycie w kategorii rodzinnego samochodu dla Playboya został nim Octavia w odmianie RS. Idealne połączenie samochodu rodzinnego, pakownego i ekonomicznego. Oczywiście nie mogło zabraknąć także odpowiedniej ilości koni pod maską.


Fot. Skoda

Najmocniejsza i zarazem najdynamiczniejsza odmiana czeskiego samochodu może pochwalić się pojemnością silnika 2.0 TSI i mocy 220KM. Model podstawowy Octavii RS dostępny jest już od 107 tyś zł, co pozycjonuje go cenowo poniżej średniej jak chodzi o jego możliwości i segment. Ponad to kompakt Skody może także pochwalić się bardzo ostrym i zadziornym designem.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-02 23:44:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Samochod-dla-Playboya--nie-musi-byc-wylacznie-sportowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt