Kia Picanto powraca na tor w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Picanto powraca na tor w Poznaniu
Już w tym tygodniu w Poznaniu zobaczyć będzie można po raz kolejny wyścigowe wersje modeli Kia Picanto w akcji. Od 9 do 11 czerwca miejsce będzie mieć trzecia runda Kia Picanto. Najstarsza polska seria wyścigowa z homologacją FIA. Na prowadzeniu w klasyfikacji znajduje się aktualnie Jan Antoszewski, jednak jego przewaga jest marginalna i wynosi zaledwie 16 punktów. Dotychczas w czterech wyścigach na najwyższym miejscu na podium stawało trzech różnych kierowców. Tak więc wszystko może się jeszcze zdarzyć w liczącej 6 rund serii wyścigowej Kia Lotos Race. Przygotowania do wyścigu na torze w Poznaniu rozpoczną się już w środę. Jednak oficjalny cykl przygotowawczy od piątku. Kiedy to na tym torze odbędą się sesje treningowe. W sobotę rano miejsce będzie miała kwalifikacja do pierwszego wyścigu. W niedzielę o godzinie 10:45 ruszy pierwsza wyścig trzeciej rundy Kia Lotos Race. Drugi wyścig rozpocznie się o godzinie 15:15.


Fot. Kia Lotos Race

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-05 07:30:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Kia-Picanto-powraca-na-tor-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt