Nowa Alfa Romeo Giulia już od 139 000 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Alfa Romeo Giulia już od 139 000 zł
Nowa Alfa Romeo Giulia swoją premierę miała podczas tegorocznych targów w Genewie. Samochód jak przystało na włoskiego producenta zachwycił swoją formą, stylem oraz włożoną pasja w tworzenie przepięknych samochodów. Najnowszy model włoskiej marki do tego zachwyca jeszcze innymi walorami, sportowymi pod maską najmocniejszej odmiany samochodu Quadriofoglio znalazła się benzynowa jednostka w układzie V6 za jedyne 359 000 zł. Każdy z silników ponadto zapewnia prawdziwe sportowe właściwości jezdne, samochód dostępny będzie wyłącznie z napędem na tylną oś.


Fot. Alfa Romeo

Alfa Romeo powraca na swoje miejsce w hierarchii motoryzacyjnej, a nowy Giulia jest tego najlepszym dowodem. Stylistyka sportowa i zadziorna znalazła się w każdym nawet najmniejszym elemencie samochodu. Do tego dochodzi godna marki jednostka w układzie V6. Silnik benzynowy, podwójnie turbodoładowany, dostępny będzie wyłącznie w najwyższej wersji. Zaś najwyższa wersja tylko z tą jednostką. Silnik generuje moc 510 KM. Maksymalna prędkość samochodu wynosi z tym silnikiem 307 km/h, a pierwsze 100 km/h na liczniku można zobaczyć zaraz po 3,9 sekundach. Za dodatkowy dreszczyk emocji odpowiadać będzie napęd na tylną oś, który nie pozwoli nawet na sekundę wydostać się z fotela. Pozostałe dwie jednostki w nowym Alfa Romeo Giulia to silniki wysokoprężne. W obu przypadkach jest to diesel o pojemności 2.2l, podstawowa jednostka będzie posiadać moc 150 KM, mocniejsza wersja 180 KM.

Fot. Alfa Romeo

Nowy Alfa Romeo Giulia dostępne będzie w sumie w trzech wersjach. Podstawowa ( Giulia od 139 tyś zł ) oraz środkowa ( Giulia Super od 145 500 zł) dostępna będzie wyłącznie z silnikami wysokoprężnymi. Najwyższa wersja ( Giulia Quadrofoglio od 359 tyś zł ) ze wspomnianą jednostką V6. W przypadku dwóch pierwszych wersji samochód posiada wyposażenie przystosowane do codziennego użytku z możliwościami sportowymi. Wersja samochodu Quadriofogilo wyłącznie torowe, przy czym i tutaj nadal producent umożliwia doposażenie samochodu o elementy sportowe takie jak powiększone tarcze hamulcowe ceramiczne-węglowe za jedyne 33 tyś zł.

Fot. Alfa Romeo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-23 22:50:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Alfa-Romeo-Giulia-juz-od-139-000-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt