Hybrydowe premiery w polskich salonach Toyoty

Rozmiar tesktu A A A
-
Hybrydowe premiery w polskich salonach Toyoty
Toyota zaprezentuje dwa nowe hybrydowe modele w swojej ofercie. W ten weekend w salonach przedstawione zostaną nowej generacja Toyota Prius oraz Toyota RAV4. Oba pojazdy można było zobaczyć już w poprzedni weekend na targach w Poznaniu na Motor Show Poznan 2016. Teraz w dniach 9 do 10 kwietnia, pojazdy te dostępne będą nie tylko do oglądania. Będzie można z nimi wykonać jazdy testowe.


Fot. Toyota

Toyota Prius to pierwszy seryjnie produkowany hybrydowy samochód. Po raz pierwszy na rynku pojawił się ponad 19 lat temu. Wtedy konkurencja patrzyła na ten samochód z przymrużeniem oka bez perspektywy na sukces. Jednak strategia japońskiego producenta okazała się poprawna, teraz każdy liczący się producent posiada w swojej ofercie samochód z napędem hybrydowym. Nowa Toyota Prius występuje wyłącznie w bardzo bogatym wyposażeniu, jej cena zaczynać będzie się od 119 000 zł. Samochód można także wziąć w specjalnej ofercie Leasingowej SmartPlan, wtedy miesięczna opłata wynosi tylko 884 zł netto.

Fot. Toyota

Toyota RAV4 to pierwszy SUV japońskiego producenta z napędem hybrydowym. Dzięki temu, ten rewolucyjny napęd dostępny jest teraz w każdym segmencie, w którym oferowany jest samochód Toyoty. Tak jak w przypadku Toyota Priusa, hybrydowa wersja wyposażeniowa Toyota RAV4 będzie należeć do najwyższej. Cena samochodu rozpoczynać będzie się od 134 900 zł. Także w tym modelu dostępny jest Leasing SmartPlan, przy wpłacie wynoszącej 30% wartości samochodu. Opłata miesięczna wynosi tylko 945 zł netto miesięcznie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-06 07:52:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hybrydowe-premiery-w-polskich-salonach-Toyoty

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt