Elektryczna Honda E jeszcze w tym roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna Honda E jeszcze w tym roku
Model Honda E, elektryczny maluch japońskiej marki Honda to połączenie zwinności, sportowych osiągów oraz zaawansowanych technologii. Premiera produkcyjne wersji modelu ma nastąpić jeszcze w tym roku. Japońskie auto wyposażone zostało w elektryczny silnik o mocy 150 KM. Napęd przekazywany jest na tylną oś. Bateria o pojemności 35,5 kW pozwala na pokonanie dystansu nawet do 200 km. Nieduża bateria pozwala na naładowanie jej do poziomu 80% nawet w 30 minut.


Fot. Honda

Niewielkie wymiary modelu oraz dobry skręt kół, zapewnia modelu Honda E zwinne nawigowanie nawet w ciasnych uliczkach. Promień skrętu w tym modelu wynosi zaledwie 4,3m. Inżynierowie Hondy zadbali także o idealne rozłożenie masy w proporcjach 50:50. Punkt ciężkości aut znajduje się na wysokości około 50 cm. Honda E to także pierwszy model, który wykorzystywać będzie nowe rozwiązanie Singel Pedal Control. Auto wyposażone w tą funkcje dysponuje tylko jednym pedałem do przyspieszania. Wciśniecie go powoduje tak jak to jest dotychczas przyspieszenie, a puszczenie hamowanie. Honda E to stanowi klucz, do realizacji planu elektryfikacji całej gamy modeli japońskiego producenta Honda do 2025 roku.

Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-17 10:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-Honda-E-jeszcze-w-tym-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt