Audi RS 6 Avant w limitowanej odsłonie Nogaro Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi RS 6 Avant w limitowanej odsłonie Nogaro Edition
Audi RS 6 Avant to jeden z najbardziej sportowych samochodów kombi na świecie. Dlatego też niemiecki producent postanowił zrobić z tego auta to najbardziej sportowe. Aby osiągnąć swój cel na rynek trafiła specjalna wersja o nazwie Nogaro Edition. Na rynek trafi tylko 150 pojazdów z tej serii. Głównym wyróżniającym się elementem specyfikacji limitowanej serii auta to jednostka napędowa. Dysponuje ona pokaźną 605 konną jednostką ( 750 Nm ). Za mało? Jak tak firma tuningowa ABT Sportsline dołoży jeszcze trochę koni mechanicznych, tak aby finalnie było ich 705 pod maską.


Fot. Audi

Maksymalny moment obrotowy wzmocnionej jednostki wynosi 880 Nm. Standardowo maksymalna prędkość samochodu ograniczona została do 250 km/h. To ograniczenie można znieść, wtedy maksymalna prędkość wynosi 305 km/h. Wykorzystując jednak poprawioną jednostkę przez ABT to prędkość może zostać raz jeszcze podniesiona do 320 km/h. Audi RS 6 Avant Nogaro Edition występować będą wyłącznie w dwóch kolorach nadwozia, niebieskim oraz czarnym. Standardowo auto wyposażony został w 21 calowe felgi. Każdy model otrzyma swoje indywidualne oznaczenie zgodnie z zapisem 1/150. Cena za wersję z niebieskim nadwoziem to 130 000 euro, za wersję z czarnym nadwoziem zapłacić trzeba 124 200 Euro. Samochód w tej wersji oferowany jest wyłącznie na terenie Niemiec.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-08 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-RS-6-Avant-w-limitowanej-odslonie-Nogaro-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt