Druga runda Dacia Duster Elf Cup zakończona

Rozmiar tesktu A A A
-
Druga runda Dacia Duster Elf Cup wyjątkowo ponownie odbyła się w Drawsku Pomorskim, zamiast jak rok temu w pod Sulejówkiem. Aby zapewnić większą ilość emocji, organizatorzy mieli przygotować zdecydowanie bardziej trudną trasę - niż miało to miejsce w kwietniu tego roku. Tak też się stało, gdyż na liczącej 200 kilometrów trasie do mety dojechało zaledwie 15 ekip z 24 startujących w ramach Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Z dziewięciu ekip startujących w ramach podgrupy Dacia Duster Elf Cup wyścigu nie ukończyły aż 4 załogi. Rywalizację w ramach Dacia Duster Elf Cup wygrał zespół Krzysztof Wicentowicz/Bartłomiej Boba z czasem 3:55:01. Druga ekipa startująca w ramach Dacia Duster Elf Cup składająca się z Konrad Sznajder/Tomasz Mroczek potrzebowała na pokonanie tej samej trasy 4:30:56. Ostatni zespół Dawid Urban/Daniel Siatkowski , który stanął na podium potrzebował 4:44:34 na pokonanie liczącej 200 km trasy.