Sebastian Vettel wygrywa na torze w Belgii

Rozmiar tesktu A A A
-
Sebastian Vettel wygrywa na torze w Belgii
Sebastian Vettel, niemiecki kierowca włoskiego zespołu Ferrari nadal walczy o tytuł w klasyfikacji generalnej. Kolejna wygrana w tym sezonie nadal pozwala mu mieć nadzieje na wygraną całego sezonu. Drugie miejsce na podium zajął Lewis Hamilton. Różnica między kierowcami zmalała o 7 punktów do 17. Ostatnie miejsca na podium zajął Max Verstappen, dla którego było to piąte podium w tym sezonie. Bardzo dobrze w wyścigu spisał się kierowca zespołu Mercedesa, Fin Valtteri Bottas. Mimo że rozpoczął rywalizację na dalekiej 17 pozycji, zdołał wybić się na czwarte miejsce na koniec wyścigu. Nie zabrakło także groźnych wydarzeń i to już na samym początku wyścigu. Przez błąd Nico Hulkenberga rywalizacji na torze w Belgii nie ukończyło w sumie trzech kierowców. Oprócz samego sprawcy, na finiszu zabrakło Fernando Alonso oraz Charles Leclerc. Zespół Roberta Kubicy nadal bez zmian, zero punktów dla kierowców jak też dla całego zespołu. Kolejna rywalizacja odbędzie się we Włoszech.


Fot. F1

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-02-22 16:25:08
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Sebastian-Vettel-wygrywa-na-torze-w-Belgii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt