Akcja sprzedażowa Jeepa - American Dream

Rozmiar tesktu A A A
-
Akcja sprzedażowa Jeepa - American Dream
Najnowszy z modeli amerykańskiego producenta, po przejęciu marki przez włoskiego Fiata nie może pochwalić się adekwatnym do historii modelu wyglądem. Samochód nazwany także Multiplą drugiej generacji nie zachwyca wizualnie. Jednak aby trochę poprawić jej statystyki sprzedażowe, Jeep postanowił sięgnąć po najlepszą broń, duże zniżki.


Fot. Jeep

Akcja promocyjna podzielona została na trzy poziomy upustowe: standardowy, lojalnościowy oraz flotowy. Jednak ten podział został dodatkowo rozbity na kolejne warianty:
1. maksymalny rabat
2. rabat z dodatkową gwarancją na trzy lata
3. rabat z promocyjnym finansowaniem
4. rabat z dodatkową gwarancją na trzy lata i promocyjnym finansowaniem

Fot. Jeep

Standardowy poziom przeznaczony został wyłącznie dla klientów indywidualnych, w promocji biorą wszystkie wersje wyposażeniowe Jeepa Cherokee. W zależności od wersji oraz silnika upust zaczyna się od 8748 zł, aż po 16948 zł. Z poziomu lojalnościowego skorzystać mogą wyłącznie klienci, którzy już wcześniej kupili samochód wchodzący w skład grupy FIAT-Chrysler. W zamian za to otrzymują rabaty sięgające nawet do 17828zł. Ostatni poziom flotowy, przeznaczony wyłącznie dla przedsiębiorców, którzy ponadto zakupią aż 3 samochody. Dzięki temu mogą liczyć na upust sięgający 20947 zł.

Fot. Jeep

Nowy Jeep Cherokee mimo swojego niefortunnego wyglądu, zapewnia najwyższą jakość komfortu i bezpieczeństwa. Samochód został zaprojektowany, tak aby dawał jak najwięcej miejsca wewnątrz zapewniając dużą przestrzeń dla wszystkich podróżujących oraz ich bagażu. Model Cherokee dostępny jest w trzech wersjach wyposażeniowych Longitute, Trailhawk oraz Limited.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-06-26 23:57:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Akcja-sprzedazowa-Jeepa-American-Dream

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt