Renault Captur w limitowanej serii Wave

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Captur w limitowanej serii Wave
Najlepiej sprzedający się mały miejski SUV na terenie Francji to Renault Captur. Z tej okazji producent ten, przygotował specjalną edycję swojego samochodu w wersji Wave. Jak na razie model dostępny będzie wyłącznie we Francji. Tam już można składać na niego zamówienia. Limitowany model będzie bazować na wersji Intens i wprowadzi wiele dodatkowych elementów na pokład samochodu. Tak jak wszystkie pozostałe modele Renault Captur, także wersja Wave będzie posiadać pakiet do personalizacji. Dzięki specjalnej cenie, klient zaoszczędzi ponad 4% wobec indywidualnie dobieranych elementów.


Fot. Renault

Renault Captur w wersji Wave dostępny będzie z pełną paletą jednostek. Wobec wersji Intens, na której bazuje mały SUV, Renault dodał do samochodu 17” felgi aluminiowe z efektem diamentowym, specjalną materiałową tapicerkę, dwu tonowy lakier biały z czarnym dachem oraz niebieskimi liniami ozdobnymi jak też ciemne wykończenia wnętrza. W opcji dostępny jest pakiet zawierający kamerę cofania oraz najwyższą wersję systemu multimedialnego R-Link Evolution Multimedia System. Samochód ma się pojawić także na innych rynkach, jednak jak na razie nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-08 22:50:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Captur-w-limitowanej-serii-Wave

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt