Fabia w paski, nadchodzi premiera nowej sportowej wersji

Rozmiar tesktu A A A
-
Fabia w paski, nadchodzi premiera nowej sportowej wersji
Długo nie trzeba było czekać na pojawienie się sportowej odmiany jednego z najbardziej popularnych przedstawiciela segmentu B. Fabia R, a dokładnie R 5 zaprezentowana zostanie podczas zbliżających się targów w Niemczech. Premiera odbędzie się podczas Essen Motor Show, które trwać będą od 29 listopada do 7 grudnia.


Fot. Skoda

Producent dużo informacji nie ujawnia. Oprócz kilku zdjęć oraz filmiku przedstawiający w skrócie możliwości pojazdu wiemy jeszcze tylko że zamiast 2.0l jednostki znanej z S2000, pod maską zagości się nowy turbodoładowany silnik o pojemności 1.6l. Zgodnie z nowymi wymogami FIA, dla tej klasy samochodów. Zgodnie z planami samochód na trasach rajdowych zadebiutować na najpóźniej w połowie 2015 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-11-22 16:49:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Fabia-w-paski--nadchodzi-premiera-nowej-sportowej-wersji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt